Кошик
458 відгуків
Лимонна кислота харчова, 10кг, фото 2Лимонна кислота харчова, 10кг, фото 3Лимонна кислота харчова, 10кг, фото 4

Лимонна кислота харчова, 10кг

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб

740 /упаковка

Показати оптові ціни
Лимонна кислота харчова, 10кг
Лимонна кислота харчова, 10кг
Готово до відправки
740 /упаковка
+380 (66) 668-33-45
пн-пт
  • +380 (63) 828-59-14 пн-пт
+380 (66) 668-33-45
пн-пт
  • +380 (63) 828-59-14 пн-пт
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!!!    УВАГА!!!

До дзвінка менеджера та узгодження наявності, фасування та всіх характеристик товару онлайн-оплату (Пром-Оплату) НЕ ЗДІЙСНЮЙТЕ!!!

Вартість, наведена на сайті, дійсна при купівлі заводського тарного місця (мешок, бочка, каністра, рулон і т.д.). Щоб не ввести Вас в заблуждение, перед вартістю товару ми вказуємо «від». У разі розничних покупок ціна змінюється (в залежності від виду або кількості продукції). Це пов'язано з витратами на транспортування, зберігання, фасовку, рекламу і т.д.

Но, поверьте, завжди стараемся, щоб неновое предлоіклеса залишалось самим привлельним рівнем ftю сßю сßю ftю с сßю ftю ос и о диск ос и. Для уточнення вартості Ви можете звернутися до наших менеджерів за будь-яким із вказаних на сайті телефонів. Либо оставить заказ на сайте. Ми з Вами зв'язуємося для надання повної інформації.

Заранее дякую за розуміння.

З повагою, наш колектив.


ЛИМОННА кислота, триосновна органічна оксикислота, що має універсальне поширення в живій природі. Л. k. добре розчинена у воді і спирті, погано — у більшості органічних розчинників, t°пл 153°С. При 175°С молекула у воді та експонована в аконітовому циліндрі. Образует одно-, двух- и трехзамещённые соли — цитраты. Натриевые соли Л. k. легко розчинні у воді, а триосновна кальцієва соль погано розчиняється, що використовують для виділення Л. k. із розчинів. Л. k. — необхідне звено в системі біохімічних реакцій клітинного дихання (см. Цикл трикарбонових кислот, Гліоксіліксилот). Наряду з др. компонентами циклу трикарбоновых кислот Л. k. слід розглядати в малих коліках у мітохондріях у клетоках. Другая функция Л. k. — підтримання в організмі кислотно-щелкового балансу та іонного складу. У відмінності від тварин, ряд рослин і мікроорганізмів здатний накапливать Л. k. у великих кількостях (5-6 у соку лимона, 3-14% у листках махорки, до 10% у культурній рідині гриба Aspergillus niger). Л. k. використовується в харчовій промисловості, медицині (для консервування крові), фотографії та красильному деле. В промисловості Л. k. отримують із махорки (після вилучення нікотина), частіше — шляхом сбражування сахара або патоки при полощі Aspergillus niger ір. грибов (см. Лимоннокислое брожение).

До початку двадцятих років минулого століття цей важливий продукт отримували віджимний сок з лимонів, таким чином, задовольнилося близько трьох четвертих світових потреб у лимонній кислоті (з однієї тонни лимонів виходить 25 кг лимонної кислоти). В даний час лимонну кислоту отримують шляхом лимонно-окисленого броження солодких отходів сахарного виробництва — патоки (меласси), визванного плесневими грибами роду Aspergillius niger (Aspergillius Niger), тому виробництво часто відбувається спільно з виробництвом сахару. Сучасна технологія виробництва лимонної кислоти досить складна, енерго- і водоємна, необхідна не тільки спеціального обладнання, але й дотримується високих санітарно-гігієнічних норм. Як слідство, на підприємствах невеликої і середньої потужності виробляють лимонну кислоту поверхневим методом культивування, при цьому немає жодної гарантії стабільної якості отриманого продукту. Глибинний метод економічно вигідний тоді, коли потужність заводу перевищує 2500 тонн лимонної кислоти на рік. Крупные производства, як правило, стабільно забезпечують високу якість лимонної кислоти.

Основними учасниками цього сегмента російського ринку є виробники з Китаю, які контролюють майже половину ринку, і ще близько 40% припадає на долю російської компанії ВАТ «Белгородский завод лимонной кислоты (Цитробел)», яка після розпаду СРСР залишилася практично єдиним виробником лимонної кислоти в Росії. .

У найближчому зарубежье найбільшими виробниками лимонної кислоти є в Україні ВАТ «Смелянский сахарный завод» і в Білорусі Скидельский сахарный завод, але їх продукції на російській ринку практично немає. Таким чином, на сьогоднішній день на вітчизняному ринку присутні два великих учасника — «Цитробел» і китайківці.

Як свідчать спеціалісти, Російська лимонна кислота відповідає всім вимогам ГОСТ 3652-69, завжди супроводжується сертифікатами відповідності та сертифікатами якості заводу-виробника.

ЛИМОННА кислота, триосновна органічна оксикислота, що має універсальне поширення в живій природі. Л. k. добре розчинена у воді і спирті, погано — у більшості органічних розчинників, t°пл 153°С. При 175°С молекула у воді та експонована в аконітовому циліндрі. Образует одно-, двух- и трехзамещённые соли — цитраты. Натриевые соли Л. k. легко розчинні у воді, а триосновна кальцієва соль погано розчиняється, що використовують для виділення Л. k. із розчинів. Л. k. — необхідне звено в системі біохімічних реакцій клітинного дихання (см. Цикл трикарбонових кислот, Гліоксіліксилот). Наряду з др. компонентами циклу трикарбоновых кислот Л. k. слід розглядати в малих коліках у мітохондріях у клетоках. Другая функция Л. k. — підтримання в організмі кислотно-щелкового балансу

Характеристики
Основні
Складлимонна кислота
ВиробникЧанг Хі
Країна виробникКитай
Користувальницькі характеристики
Упаковка25кг
Інформація для замовлення
  • Ціна: 740 /упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner