Кошик
465 відгуків

Сернокислий магній від 100кг

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб

24 /кг

Показати оптові ціни
Сернокислий магній від 100кг
Сернокислий магній від 100кг
Готово до відправки
24 /кг
+380 (66) 668-33-45
пн-пт
  • +380 (63) 828-59-14 пн-пт
+380 (66) 668-33-45
пн-пт
  • +380 (63) 828-59-14 пн-пт
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!!!    УВАГА!!!

До дзвінка менеджера та узгодження наявності, фасування та всіх характеристик товару онлайн-оплату (Пром-Оплату) НЕ ЗДІЙСНЮЙТЕ!!!

Шановні покупці! Важлива інформація!

Цінність, поставлена на веб - сайті, дійсна при купівлі заводського тарного місця (мішок, бочка, каністра, рулон і т.д). Щоб не вводити вас в оману, ми перед зазначенням вартості виявляємо "від".  У разі роздрібних покупок ціна змінюється (залежно від виду або кількості товарів). Це пов'язано з витратами на транспортування, зберігання, фасовку, рекламу і т.д.

Але, повірте, ми завжди намагаємося, щоб наша дорога пропозиція була найпривабливішою в порівнянні з іншими компаніями на ринку. Для уточнення вартості Ви можете звернутися до наших менеджерів по будь-якому з вказаних на сайті телефонів. Або залишити замовлення на сайті. Ми з Вами зв'яжемося для забезпечення повної інформації.

Заздалегідь дякуємо за розуміння. Ми сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.

 З повагою, наш колектив.

Основним джерелом магній, що містять добрива, є природні сполуки цього елемента. Понад 200  Для мінералів характерне магнієве з’єднання.

 

Багато з них використовуються безпосередньо як джерело магнію або переробляються на магній містять добрива: сульфати,  Карбонати, силикати, гідроксили, алюмосиликати. Розмаїття сирцевих ресурсів дає змогу отримувати різноманітні форми магнійсодерних добрив і використовувати їх з урахуванням біологічних особливостей культури та грунтовано-кліматичних умов.

 

Існує декілька способів, як зберегти рослини магнієм.

 

1.         Вивестовування   почв   магній містить вміст   Вигороджені добрива: в один прийом у великих дозах вносять вапняні добрива,   би, що надають   Харчування   всіх   Севоборота  і усунення кислотності ґрунту.

2. Застосування магнієвих і магнійсдержів мінеральні добрива під кожну культуру севоборота з урахуванням її біологічної потреби в цьому елементі.

 

3.         Користування   органічні   удобрений,   у   Це хімічний склад магній у межах 0,01-0,09%.

 

У нашій країні найбільша вага в асортимент магнієвих добрив доводиться на вапно-магнієві та калійно-магнієві добрива. Магнієве добриво розрізняє стебла їх розчином: 1) нерозчинені у воді - тонких природних матеріалів або порід (дуніт, серпентинш, вермікуліт, доломіт, магнезіт, бруїт і доломітовані вапняки), які при взаємодії з кислим ґрунтом виділяють у грунтовий розчин магній; 2) розчинені у воді сирі солі та продукти їх переробки - епсоміту (сульфат магнія), канініт і карконалліт; 3) Цукор у лимонній кислоті та рослині, що засвоюється, — магнієвий плавлений фосфат.

 

Магнієві добрива ділять на прості (маґнезіт, дуніт) і складні, що містять два і більше поживних елементи: азотно-магнієвий (маґнієвий доломіт, доломіт-амітра), фосфорно-магнієвий (магнієвий плавлений фосфат), калійно-магнієвий (калійно-магнієвий концентрат, каліґназія, полігаліт, канітал, каніталій, картоналіт; борніагові магнія; ізо-магнієвих (раїт, доологійніїт, доо-долізовані в вапнякові продукти) та інші продукти, що містять вапно-храїтній).

 

Застосування магнійсодерних угод для хімічної меліорації кислого грунту дає змогу збагатити її рухомі зв’язки магнію і є практично найефективнішим та найдешевшим способом розв’язання проблеми, пов’язаної з купанням піщаних і супистих ґрунтів.

 

Доломітове борошно (СаСО3 • MgCO3) містить близько 20% MgO і 30% СаО; вміст вуглекислого кальцію і магнію щонайменше 85%. Примінено для вивестовування кислотних грунтів в дозі 3-4 т/га. При цьому ґрунт збагачується магнієм у кількості, достатньому для харчування рослин протягом однієї-двох ротацій севоборота. Натомість застосовуймо їх на легких ґрунтах.

 

Доломіти не ростуть у воді, тому їхня ефективність залежить від товщини помелу. Найбільші прибавки урожаїв сільськогосподарських плодотворних культур забезпечує доломітова мука з розміром менше 1 мм; збільшення масштабності помила доломіту до 1-з'ятна його ефективність.

 

Доловісний доломіт (СаСО3 • MgCO3) Випалення Магнію. Містить близько 27% MgO, 2% СаО, 57% СаСО3Магній добре доступний рослинам. Використовують його для вивіски ґрунтів.

 

Карбонат магнія (магнозує) містить 45% MgO. Це найбільш концентроване магнієве добриво, яке представляє природний мінерал і обпечений магнезіт (до 89% MgO), отриманий у виробництві вогнегасників. Це лужні, дуже діють форми з високою нейтралізуючою здатністю, вищою за дію. Однак високі дози магнезіту збільшують кількість кальциєвих і борчих рослин, що може призвести до зменшення врожаю. Отже, застосування цього добрива слід поєднувати з внесенням в дію з вимогливі до нього культури (підсолочники, буряки, клепки), а нейтралізована кислота поєднується з карбонатами кальцію.

 

Жжену магнезію запаковують у паперові поліраційні мішки, які кладуть у мішки з прорізаної тканини або іншого водонепроникного матеріалу, і зберігають у сухому приміщенні.

 

Дунітова мука і магнієвий змієвівік (серпентиніт) — Пахощі гірнорудні та азбестової промисловості. Згідно хімічному з еталоном вони представлені силикатами магнію в складній формі,   тому   їх   Рекомендовані   застосовувати   заблаговременно   у високих дозах. Ці магнійсодерливі добрива можна використовувати як сировина для отримання складних магнійсодерних добрив і як місцеве добриво для безпосереднього введення. У воді не розчиняються, але повільно розкладаються під дією грунтових кислот. Тонкорозмолотий дуніт містить 41-47% MgО. Серпентинит складається переважно з метасили магнію з 32-43% MgO.

 

Вермікуліт (гідрослюда) містить 14-30% MgO і до 5% К2О. Маленька частина магнію (1,3-1,7% від маси мінералу) знаходиться в обмінному вигляді і доступна для рослин, решта розкладається під впливом грунтованої кислоти.

 

Аммошеніт ((NH4)2SOMgSO4 6H2O) - подвійна сіль сульфата аммонія і сульфата магнія. Уявіть собі кристалічний мінерал від світло-коричневого до сірого. Примінено як азотно-магнієве добриво; містить не менше 7% N і 10% MgO Магнієві добрива добре засвоюються рослинами. Перевозять амошеніт у багатошарових мішках, наповнених бітумом.

 

Для найповнішого і своєчасного забезпечення культури магнієм разом з широким використанням доломітів для вивіски кислих, бідних магнію супескових грунтів потрібно при створенні магнійсодерних добрив, які виробляє тукова промисловість. Як джерело магнію для рослин використовують як односторонні, так і складні магнійсодерні добрива, у тому числі калійно-, фосфорно-, азотно-магнієві та інші багатокомпонентні комплексні добрива.

 

З односторонніх магнієвих удобрень найбільш розв'язані сульфат магнію (епсоліт) — містить принаймні 84% MgSO7H2O і не більше 6% NACl (17,7% MgO) - і кізерит (25-30% MgO). Це водорозчинні сірокисоподібні солі магнію, які швидко діють. Рекомендується їх застосовувати в інтенсивному господарстві в умовах дефіциту магнію на слабокислих і нейтральних грунтах. У цьому випадку при високому рівні врожайності виникає постійна потреба в легкорозвинених джерелах магнії. Також можна використовувати на інтенсивних луках, у тепльних сільськогосподарських цілях, у овочестві відкритого ґрунту. Удосконалення є дуже важливим у усуненні гострого (особливого прояву магнієвого голоду) браку цього елементу через некорневу підкормку рослин. Коли ці добрива в ґрунті, більшість магнію перетворюється в обмінний стан.

 

Калімагнозія (K2SO4 • MgSO4 • 6Н2О) - напівпродуктів, напівпродуктивний   при   переробка   сульфата   різанина   з   Кініта.   Удобрювання містить переважно мінерал шенит, тому його іноді називають  шенитом.

 

Калійно-магнієвий концентрат отримують з канітолангбейнітової  руды  Метод  Флотації.   В  склад  добрива  включення  в основному мінерал лангбейніт K2SO4 • 2MgSO4, а також у невеликій кількості полігаліт, галіт, гіпс і д. В середньому він містить 30-40 відсотків K2SO4, 39-40-MgSO4, 4-5 -КСl и 8 -10% NaCl.

 

Калійно-магнієвий концентрат видає два сорти: у першому міститься принаймні 19% К2О і 9% MgO, у другому - щонайменше 17,5% К2О і 8% MgO, з вологістю не більше 5%. Кількість хлору не нормується, але в удосконаленні першого сорту - не більше 8%.

 

Полігалітові солі (K2SO4 • MgSO4 • CaSO4 • 6Н2О) - низькоочищене добриво (10-11% К)2О, 8-12% MgO, у воді розчиняються повільно, але калій і магній їх доступні рослинам. Використання полігалітових солей принесло позитивні результати в інших культурах, особливо на луках і пасовищах.

 

Каїніт (КС1 • MgSO4 • ЗН2О) - мінерал з великою приміською NaCl (складає 45-47% від загальної маси). У ньому міститься 10-12% С2О, 22-25 - Na2O; 6-7 - MgO, 15-17 - S2O3 и 32-35% - С1. Удобрення низькопроцентне, тому в даний час застосовується в основному на луках і пасовищах, де воно часто має переваги перед хлористим калієм завдяки вишуканню магнію.

 

Віднедавна промисловість випускає каламагнозію (8 — 10% MgO) і канініт (6-7% MgO). Загалом асортимент калійно-магнієві добрива мають малу втрачену вагу. Калімагаґнезія як легкорозросту і досить врівноважене по калію та магнію добриво високоефективно на піщаних дерново-підзолотистих ґрунтах. В інтенсивних сівоборотах на суці ліпопротеїдні ґрунти вносять калімагнезії на відміну від концепційних калійних добрив, які підтримують у рослинах оптимальний склад одного- і двовалентних каїонів, співвідношення яких є важливим показником якості прийомів.

 

Використання калійно-магнієвих добрив може бути розширено за рахунок відходів калійних комбінатів і магнієвих заводів - обеззброєного карналіта (23-24% К2О, 18-20 - MgO, 0,9 - Na2O, 10-51% С1 і хлоркалій-електрика (39-42% К)2О, 4 - MgO, 50% -Сl). Негативний вплив на рослини надмірної кількості хлору, що міститься в них, усувається часом добрива, оскільки  хлор  легко  вимивається  з   Земля.   Ефективний карналіт під різноманітні культури на супутніх ґрунтах.

 

З фосфорно-магнієвих добрив в сільському господарстві знайдено застосування магнійсодержуючі фосфорні удобрення типу термофосфатів і томасшлак — побічний продукт металургії.   Питальні  речовини  у  тих  добрива  представлено лимонно-росворими формами і добре засвоюються рослинами. Речник цієї групи добрив єплавний магнієвий фосфат (ПМФ), що містить усвоювані рослинами фосфор і магній. Отримують сплавленням фосфатів з магнієвим сиром (дунітом, кізеритом,  Олівінітом) при температурі 1350-1400 °С з наступним швидким охолодженням води. Він складається з скляних прозорих гранув різної форми і величини. Колір гранується від яскраво-зеленого до чорного, залежно від джерела. Плавлений магнієвий фосфат містить 19-21% усвоюваної лимонно-росворимою  Р2О5 и  8-14%  MgO.  Фосфор  у плавленому магнієві  фосфате  знаходиться  у  виде  Рецензійні зміни  Трикалийфосфата,  добре розчинено  в 2%-й лимонній кислоті.  Виробництво його не вимагає використання дефіцитної сірчаної кислоти, але, пов’язане з великою витратою енергії та води, дозволяє використовувати низькопроцентні   Природні   фосфати   без   Передчасне збагачення. Удобрювання має добрі фізичні властивості, не зосереджене, не містить вільної кислотності.

 

Тонко розмолотий ПМФ — високоефективне добриво в основному внесення на всіх типах  почв.  На  Легкі піщані піщані   і супищаних грунтах, які потребують магнієвих добрив, ПМФ по тільки фосфорне, але і магнієве добрива, до деякої міри нейтралізуюче   грунтована   кислота.   В   условиях   вологий тропічний клімат   климата   ухвалення   вигідна   відрізняється   от    розчинені   форм   тем,   що   не є   зосереджено   и   менше   Втрата поживних речовин від вимивання атмосферними опади.

 

Оскільки неповноцінні термічні фосфати сильно розтоплюються, слід вирішити проблему запилення. Одним із шляхів є гранулювання тонкорозмолотого ПМФ з хлористим калієм і внесення суміші та зернистому вигляді.

 

Магній-аммонійфосфат (МАФ) (MgNH4PO4 • 4Н2О) концентроване добриво містить три поживні речовини фосфор, азот і магній. Виготовляють його з фосфорної кислоти, аммонії та гідрата окису магнію або солей магнію - хлориста, сірчаної чи вуглекислого газу. Він може бути у вигляді кристалогідрата, що містить одну (MgNH)4PO4 • Н2О) або шість (MgNH)4PO4 • 6Н2О) молекул води; MgNH4PO4 • 6Н2Про дуже нестійкість під час збереження,
при 10-50 °С  виділяє аміак.  Розроблена технологія  отримання магній-аммонійфосфата, який разюче відрізняється від нього, - він негігроскопічний, стійкий до 230 градусів, не виділяється
аміак під час збереження. Через меншу кількість кристалів      Вода одноводна сіль містить на 35% більше поживних елементів, ніж шестиводна. МАФ містить азот у водорістьній формі, що зменшує його вимивання на легенях і не підвищує обмотичного тиску грунту. Одноводний МАФ містить 45,7% Р2О5, 1,9 - N і 25,9% MgO.

 

В МАФ фосфор міститься в лимонно-росворимій формі, це добриво слід вносити у вигляді порошку. Якщо використовувати його в дозі 45-60 кг Р2О5/га має таку кількість магнію, яка може забезпечити потребу в цьому елементі всіх культур на піщаних і суписчаних опідзолених ґрунтах, що потребують магнієвих добрив. МАФ на таких ґрунтах доцільно використовувати як основне допотопне добриво. Магній-аммонійфосфат можна використовувати і як концентроване азотно-фосфорне добриво. У цьому випадку його застосовують і в умовах зрошуваного землеробства, де перед посівою рекомендується вносити фосфор і азот малим дозам, а потім у вигляді підкормок.

 

Магній-аммонійфосфат завдяки його хорошим фізичним властивостям можна використовувати як компонент для виробництва концентрованих тукосмежів або складних добрив. При цьому його збагачують азотом і калієм до звичайних соношень між азотом і фосфором.

 

Важливим джерелом поповнення вмісту обмінних форм магнію, і отже поліпшення харчування рослин цим елементом є органічні добрива. Систематичне його внесення суттєво збільшує накопичення поглинаючого магнію в грунт, що призводить до росту урожаїв сільськогосподарських культур севоборота, особливо на дерново-підзолистих піщаних і супесча сприятливих ґрунтах. Застосування гною зменшує ефективність магнієвих удобрень, що підтверджує його як джерело магнієвого харчування. На супистих ґрунтах, де магнію бракує, можна отримати максимальні врожаї при спільному застосуванні органічних добрив та мінеральних форм магнію.

 

Похмурує катоніонний склад зеленої маси кукурудзи. Це негативно позначається на поживній їжі, поживній цінності тварин. На відміну від традиційних прийомів внесення магнієвих добрив у ґрунт, ми отримуємо позитивний ефект, коли опришуємо листя кукурудзи 2% розчином сульфату магнію з іншими прийомами сучасної технології вирощування цієї культури.

 

У зв’язку з інтенсифікацією технології вирощування сіячих трав і природних сільськогосподарських сеньйосів та пасовиськ (поповівши, використання добрив, особливо азотні и калийных, и д.) Підтримувала потребу застосування магнійсодерних добрив і на цих землях. Під час багаторічних трав особливо важливо збалансований вміст поживних речовин у зеленій масі. Наприклад, низький вміст магнію в кормах спричиняє захворювання тварин на пасовищі, оскільки метаболізм азоту затримується у органічних формах. Високі дози калійних добрив посилюють цей процес, перешкоджаючи поширенню магнію в рослини через сантагонізм іонів.

Характеристики
Основні
ВиробникЧанг Хі
Країна виробникКитай
Інформація для замовлення
  • Ціна: 24 /кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner