Пігменти заліза
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
від 112 ₴/кг
Показати оптові ціни- +380 (63) 828-59-14 пн-пт
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!!! УВАГА!!!
До дзвінка менеджера та узгодження наявності, фасування та всіх характеристик товару онлайн-оплату (Пром-Оплату) НЕ ЗДІЙСНЮЙТЕ!!!
Шановні покупці! Важлива інформація!
Цінність, поставлена на веб - сайті, дійсна при купівлі заводського тарного місця (мішок, бочка, каністра, рулон і т.д). Щоб вас не звести, Перед вартістю товару ми відзначаємо "от" (Сміх) У разі роздрібних покупок ціна змінюється (залежно від виду або кількості товарів). Це пов'язано з витратами на транспортування, зберігання, фасовку, рекламу і т.д.
Але, повірте, ми завжди намагаємося, щоб наша дорога пропозиція була найпривабливішою в порівнянні з іншими компаніями на ринку. Для уточнення вартості Ви можете звернутися до наших менеджерів по будь-якому з вказаних на сайті телефонів. Або залишити замовлення на сайті. Ми з Вами зв'яжемося для забезпечення повної інформації.
Заздалегідь дякуємо за розуміння.
З повагою, наш колектив.
З давніх - давен люди захоплювалися барвистими мінералами. Їх використовували не лише як прикраси, але й у стародавні часи, щоб зробити з них фарбу (пігменти). З бігом століть і тисячі років кольори (пигменти) стародавніх єгиптян, євреїв, греків та інших племен та народів не втратили своєї первісної яскравості та стійкості. Першими мінеральними барвниками (пігментами) стали багатоколірні природні охри, лазурит (ляпи-лазур), кіноварь і деякі інші пігменти. Наприклад, перший Бадахшанський лазурит доставлявся Великим Караванним маршрутом до середньовічної Європи, а звідти до Візантії та Росії, і був настільки високо вдячний, що обмінювався по вазі 1:1 на золото. В історії розвитку російської культури, в мистецтві церковної іконописі мінеральні фарби (пігменти) зайняли своє особливе і дуже важливе місце. Незважаючи на величезну пропозицію та асортимент синтетичних барвників (органічних пігментів) та акрил ґлін, іконописці віддають перевагу і використовують мінеральні пігменти для підтримки їхньої витривалості, природного взаємного поєднання, м’якості та благородства відтінків.
Карніоли, придатні для виготовлення барвників (пігментів), дуже різноманітні, а мінеральна палітра іконописа — це багатоликий мінерал, який складається з кристалічних кристалів та кристалічних зерен з чітко видимими гранями, а також у вигляді різноманітних скупчень тонкозерністого будинку, а в деяких випадках це можуть бути некристалічні, амортичні утворення, наприклад, лимонити.
До того ж кристалічні речовини різняться між собою двома видами мінералів-пігментів: кристалічні (кіновари, ауріпігмент, лазурит) і прихованокристалічні або аморфні (Охри, лимонит, глауконит, порошкові оксіди марганцу).
Існує певний набір властивостей, які необхідні для використання мінералу як пігмент. Для мінералів-пігментів основним з них є колір мінералу в порошкі (т. так. « Колір властивостей», який характеризує постійність і є діагностичною ознакою мінералу,; колір порошку пігменту для кожного мінералу завжди стабільний, тоді як у випадкової форми куска або в кристалах він може бути зовсім іншим або в будь-якому випадку сильно варіювати в залежності від багатьох випадкових причин.
Наприклад, деякі скам’янілі камені, як - от амазонит, бірюза, змійвік, нефрит, родоніт, чароніт, жад, гранати і тд., завжди дають порошок білого (серого) кольору і тому для фарби (пігментів) абсолютно непридатний. І якщо "натуральні пігменти" у вигляді яскравих порошків з такими назвами виставляються в торговій мережі деякими компаніями, то споживачу, поза всяким сумнівом, пропонується фальсифікований продукт, який виявляється або профарбований акрилом молотковими відходами визначеного мінералу, або розмальований керамічною глиною.
Хрупкість і твердість деяких мінералів значно полегшують розтирання пігментів: вони легко ростуть у звичайних ступках або спеціальних пристосованих для росту мінералів у пігментах, матових поверхонях, які репрезентують дві шерохові скляні площини, між якими і відбувається ріст (зазвичай, не суху, а воду). Деякі мінерали мають пігменти, які також можуть змінюватися залежно від того, чи вони подрібнені, чи дозріють. У деяких випадках інтенсивність кінцевої фарби стає яскравішою при великому озерному помлі пігменту, але це не може розглядатися як універсальне правило.
Важливі властивості пігментів
Фізичні властивості: кристалічна структура пігменту, відломлення, колір пігменту, щільність, твердість, форма і розмір частинок (диспрессність), вовняна поверхня, насипна щільність, розчинність пігменту.
Хімічні властивості: рН водної витяжки пігменту, стійкість до води та хімічних реагентів, реакційна здатність, кислотно-основні властивості поверхні пігменту.
Фізико-хімічні властивості: змачування (гідрофільність або олефільність) пігменту, щільність і міцність упаковки частинок в агрегатах, агрегатах, адсорбційна здатність поверхні, фотохімічна активність, світлостійкість пігменту, фототропність, здатність змінювати електричний потенціал поверхні (пасивна дія).
Технологічні властивості: укриття пігменту, фарба (інтенсивність), мастила пігменту, диспергувність, критичний об’єм, структурована здатність, атмосферність, сумісність з іншими компонентами системи.
Пігменти є частиною бетону, гіпсу, фарб, полімерів, паперу, скла, добрив. Від типу пігменту залежить колір покриття, його укриття, а також стійкість до атмосферних факторів, хімічних реагентів і високих температур.
Пігменти мають певний колір, тому що вони здатні вибірково відбивати промені денного світла. Коли на пігмент падає світловий промінь, частина сонячної енергії поглинається, а друга відбиває пігмент у відбиванні світла. Частина променів повністю поглинається пігментом, і ця точка виглядає темною. Промінці поглинаються вибірково: одна частина світла, що складається з спектра денного світла, поглинається, а друга відбивається від поверхні пігменту й фарбує поверхню. Наприклад, якщо пігмент поглинає фіолетові, сині, зелені, жовті промені і відбиває червоні поверхні, то вони сприймаються як пофарбовані у червоний колір. Пігмент, який відбиває майже все світло, здається білим, а пігмент, який поглинає світло, — чорним.
Головними кольорами пігментів є три — червоний, синій і жовтий. Коли ці пігменти змішують між собою, то можна отримати фіолетовий, оранжевий, зелений пігмент. У малярній технології такий метод накладання фарби на фарбу називається « месуванням». Ви маєте на увазі, що змішуючи пігменти між собою, ми отримаємо рівномірно пофарбовану фарбу, тільки тоді, коли показники щільності пігментів близькі. Однак у виготовленні бетонних виробів, самоімітування пігментів різних кольорів не рекомендується, оскільки в міксері не відбувається перетир пігментів і на бетоні будуть « розводи" пігментів, які використовуються. Ми маємо спеціальне обладнання для перетирання пігментів, що дозволяє створювати будь-які кольори, при цьому отримуємо готовий товарний пігмент проміжного кольору, який не буде давати "розводів".
Слід зазначити, що колір пігменту в порошок і колір пігменту різниться. Це пов'язано з тим, що часточка пігменту утворюється з наповненням (цементом, гіпсом, піском, кальцитом, делікатесом, полімером) новою структурою, яка відбиває світло по-іншому, тому відтінок вделі змінюється.
Кольорові пігменти — хроматичні, а поєднання чорного і білого — ахроматичні пігменти. Хімічні складники пігменту охарактеризують його головними властивостями: термостійкість, коррозійну та хімічну опірність, колір. Вміст водорозрослих солей у пігментах має бути мінімальним, оскільки під дією води (дощів, занурення у морську або річкову воду) вони вимиваються.
Дисперсентність пігменту характеризується розмірами його частинок. Найкраща укриття досягається, якщо використовувати частинки пігменту 5-50 мкм. Пігменти, як правило, відрізняються високою тонкою помелу і просіюють через сіто 10 000 відв./ с. см. Див., щоб визначити дисперсичність пігментів, використовують методи ситичного, мікроскопічного і седіментометричного аналізу.
Оливковість пігменту — це здатність часток пігменту утримувати на своїй поверхні певну кількість олії. Вона передається в грамах на 100 грамів пігменту і зазвичай коливається від 40 до 100.
Відомий пігмент — це здатність пігменту при рівномірному нанесенні на одноколірну поверхню робити невидимим колір останньої. Приховування відбувається в грамах пігменту, який необхідний для того, щоб зробити невидимим колір поверхні площею 1 квадратний метр. Укриття пігментів - це добра річ, якщо вона складає 20-60 г./кв. метр. Укриття в основному залежить від форми та розміру частинок, кольору пігменту.
Крім того, дуже важливим є те, що пігменти мають такі властивості, як щільність, інтенсивність кольору, що фарбують здатність пігменту передавати свій колір кольору з білим пігментом, світлостійність, нешкідливість для здоров’я працюючих, лужність, корозійна витривалість тощо.
Колір пігменту — властивість тіла викликати певне зорове відчуття відповідно до спектральних складів та інтенсивності відбиття або випущеного ними видимого світла. Основні властивості пігменту — колір кольорів, насиченість і світлота. Колір лакоксу здебільшого залежить від кольору пігментів, наливів і зв’язків.
Світлостійкість пігменту — властивість матеріалу зберігати свій колір під дією світлових променів. За допомогою лакокрасових матеріалів можна змінювати колір під дією ультрафіолетових променів і штучного освітлення, яке випромінює ультрафіолетове проміння.
Атмосферність пігменту — це здатність протистояти дії сонячного проміння, дощу, морозу, снігу, вітру та інших атмосферних факторів, як - от газових газів і пилу, що забруднюють нижні шари атмосфери. Для визначення атмосферної стійкості (ГОСТ 6992-68) зразки витримують в атмосферних умовах з наступною оцінкою стійкості покриття за зміною декоративних і захисних властивостей. Випробування проводяться на атмосферних площах, розташованих на відкритому повітрі на даху будинку чи на землі.
Основні | |
---|---|
Виробник | Хімічна торгова мережа |
Країна виробник | Україна |
Колір | Червоний |
Фасовка матеріалу | 25 кг |
Вид пігменту | Синтетичний неорганічний |
Тип пігменту | Залізооксид |
Користувальницькі характеристики | |
Упаковка | 5кг |
- Ціна: від 112 ₴/кг