Шановні покупці! Важлива інформація!
Вартість, наведена на сайті, дійсна під час купівлі заводського тарного місця (мішок, бочка, каністра, рулон тощо). Щоб не вводити Вас в оману, перед вартістю товару ми рекомендуємо «від». У разі роздрібних покупок ціна змінюється (залежно від типу або кількості продукції). Це пов'язано з витратами на транспортування, зберігання, фасування, рекламу тощо.
Але, повірте, ми завжди намагаємося, щоб наше цінове пропонування залишалося найпривабливішим проти інших компаній на ринку. Для уточнення вартості Ви можете звернутися до наших менеджерів за будь-яким із зазначених на сайті телефонів. Або залишити замовлення на сайті. Ми з Вами зв'яжемося для надання повної інформації.
Заздалегідь дорожимо за розуміння.
З повагою, наш колектив.
Особливості. Марганець сернокислий містить понад 30% марганцю в складі. Цей елемент є дуже важливим для нормального розвитку рослин, оскільки його дефіцит має серйозні наслідки:
- Листова плямистість
- Опіки
- Хлороз (порушення хлорофілу та уповільнення фотосинтезу)
- Уповільнений ріст
- Слабке цвітіння
Переваги
- Підвищує врожайність на 15% вже в перший сезон застосування
- Збільшує цукристість продуктів
- Подовжує термін зберігання врожаю на 10-15%
- Стимулює розвиток родючих пагонів
- Забезпечує правильне протікання вегетаційного періоду
- Повністю розчиняється водою
Сфера застосування. Сернокислий марганець можна вносити на всіх етапах розвитку рослини. Дозування має враховувати всі особливості ґрунту та рослини, оскільки в кожного індивідуальна потреба в цьому живильному елементі. На захищеному ґрунті добриво рекомендується вносити як основне. Не буде зайвим поєднувати його з калійними, азотними та фосфорними добривами. У поєднанні з останнім показує високу результативність під час внесення восени в передпоєвий ґрунт. Позакореневе підживлення краще проводити в безвітряну погоду в ранкову або вечірню пору, рівномірно розпиляти розчин на листі.
До культур, чутливих на марганець, належать: кукурудза, цукрова буряк, картопля, зернобобові, овочеві та плодово-ягідні культури. На каштанових ґрунтах марганцеві добрива підвищують урожай зерна ярової пшениці та ячменю — на 2-5 ц/га, насіння гірчиці — на 1,1 ц/га. Застосування сульфату марганцю дає надання врожаю зеленої маси кукурудзи 50-80 ц/га. Залежно від типу ґрунту та умов вирощування застосування сульфату марганцю підвищує урожай коренеплодів на 25-40 ц/га, водночас вміст цукру в коренях збільшується від 0,3 до 0,95%. На чорноземних ґрунтах урожай винограду збільшується на 20-30%, сахаристість ягід — на 1-2,5%, також знижується кислотність соку.
Сульфат марганцю неабияк підвищує стійкість сільськогосподарських культур до різноманітних захворювань, наприклад, у томатів — до бурої плямистості, пшениці — до фузаріозу та бурої іржі листя, підвищується легкість сільськогосподарської продукції під час зберігання.
У разі нестачі марганцю в рослин з'являється світле забарвлення листя, знижується інтенсивність фотосинтезу, синтез цукрів і аскорбінової кислоти, зменшується їх вміст у плодах. Також важливо, що під час вапняння ґрунтів марганець переходить у малодоступну для рослини форму.
Сульфат марганцю застосування
Сульфат марганцю вносять спільно з азотними та фосфорними добривами (вашко) і фосфорними (осінь) під час підготовки ґрунту до посіву (посадки) залежно від агрохімічних показників ґрунтів із розрахунку:
- Огірки, томати — 5-10 г/10 м2
- Овочеві, ягідні, декоративні культури 12-15 г/10 м2
- Плодові дерева 25-40 г/10 м2 пристойного кола
Корневі підживки (свічно з азотними добривами):
- Огірки — 3-5 г/10 м21 раз на 10-15 днів
- Томати — 3-5 г/10 м2, 1 раз на 10-20 днів
Позакореневе підживлення — обприскування робочим розчином 1,5-2% у період вегетації (формування плодів і коренеплодів) 1 раз на 3-4 тижні, витрата робочого розчину загальноприйнятий.
Застосовують 0,1% розчин сульфату марганцю як позакореневе підживлення гороху, квасолі, буряків, а також у разі попереднього оброблення насіння. У захищеному ґрунті добриво застосовується як водний розчин концентрацією 0,1-0,2% через системи поливання, дощування або крапельного поливу.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Препаративна форма | Гранули |
Вид добрива | Сірчанокислий марганець |
- Ціна: від 36 ₴/кг